Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

Campeonato Regional Centro Seniores 2018

последно ажурирање24.06.2018 16:54:33, Creator/Last Upload: fmdx

Стартна ранг листа

Бр.ИмеФидеИДФЕД.Ртг
1Sande AvertinoMOZ0
2Timoteo CarlosMOZ0
3Amoda PaulinoMOZ0
4Caetano RobertoMOZ0
5Cesar JoaoMOZ0
6Dias JorgeMOZ0
7Obadias CardosoMOZ0
8Tiago AdolfoMOZ0