TMM auf unbestimmte Zeit ausgesetzt - Details folgen!

TMM 2. Klasse 2019 / 2020

Son güncelleme30.03.2020 10:05:02, Oluşturan/Son Yükleyen: landesverband tirol

LinklerOrganizatorun resmi web sayfasi
Parametresecimi turnuva detaylarini goster
ListelerSiralama carsaftablo, Siralama, Oyuncularin baslangic siralamasi, Alfabetik Oyuncu Listesi, Turnuva Programı
Tur sonuclariyla takim tertibi, Tur sonuclarini icermeyen takim tertibi, Tum turlarin takim eslendirmeleri
Masa eslendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6, Tur7, Tur8
Excel ve PrintPrint listesi, Excel'e aktar (.xls), Excel'e aktar (.xlsx), PDF formatina cevir, AUT rating-calculation,

Siralama

Rk.Bşl.No.TakımOyun  +   =   -  EB1  EB2  EB3 
12Schach Ohne Grenzen86201428,00
211Schachsport Union Innsbruck85301326,50
33Absam85121122,02
41Schwaz85121122,00
58Verein Für Jugendschach Kundl8323820,00
612Raiffeisen Wattens8323819,50
710Spg Fügen-Mayrhofen/Zillertal8314721,00
84Völs & Hak Ibk8224619,50
99Imst8224618,50
106SPG SVI/IVB8215515,50
117Tiroler Schachschule8215514,00
125Psv Tirol8107213,50

Analiz:
Esitlik Bozma1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Esitlik Bozma2: points (game-points)
Esitlik Bozma3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints