TMM wegen COVID-19 vorzeitig beendet

TMM 2. Klasse 2019 / 2020

Organizator(ler)LV Tirol
FederasyonAustria ( AUT )
Turnuva direktoruRanner Stefan
BaşhakemRanner Stefan
Zaman kontrolü90 Min. für 40 Züge + 30 Min + 30 Sec/Zug
Rating calculationUlusal rating
Tarih2019/09/21 e kadar 2020/03/15
Rating-Ø1519
Eslendirme programiHeinz Herzog'dan Swiss-ManagerSwiss-Manager turnuva dosyasi

Son güncelleme15.04.2020 09:48:53, Oluşturan/Son Yükleyen: landesverband tirol

LinklerOrganizatorun resmi web sayfasi
Parametresecimi turnuva detayi bulunmamaktadir
ListelerSiralama carsaftablo, Siralama, Oyuncularin baslangic siralamasi, Alfabetik Oyuncu Listesi, Turnuva Programı
Tur sonuclariyla takim tertibi, Tur sonuclarini icermeyen takim tertibi, Tum turlarin takim eslendirmeleri
Masa eslendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6, Tur7, Tur8, Tur9, Tur10, Tur11
Excel ve PrintPrint listesi, Excel'e aktar (.xlsx), PDF formatina cevir, AUT rating-calculation,

Siralama

Rk.Bşl.No.TakımOyun  +   =   -  EB1  EB2  EB3 
12Schach Ohne Grenzen86201428,00
211Schachsport Union Innsbruck85301326,50
33Absam85121122,02
41Schwaz85121122,00
58Verein Für Jugendschach Kundl8323820,00
612Raiffeisen Wattens8323819,50
710Spg Fügen-Mayrhofen/Zillertal8314721,00
84Völs & Hak Ibk8224619,50
99Imst8224618,50
106SPG SVI/IVB8215515,50
117Tiroler Schachschule8215514,00
125Psv Tirol8107213,50

Analiz:
Esitlik Bozma1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Esitlik Bozma2: points (game-points)
Esitlik Bozma3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, Künye,