Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

12-й Кубок Александры Костенюк — 2019 мальчики и девочки до 8 лет (2011 г.р. и моложе)

последно ажурирање27.10.2019 11:43:59, Creator/Last Upload: rybinskchess, grachev, yury v.

Податоци за играчот

ИмеДрябин Максим
Носител34
Национален рејтинг1272
Меѓународен рејтинг0
Рејтинг перформанс1270
Поени5
Место14
ФедерацијаRUS
Клуб/ГрадМосква
Идентификациски број263846
Година на раѓање 2011

 

КолоБо.СНоИмеРтгИРтгНФЕД.Клуб/ГрадПоениРез.
111Корельский Егор14541626RUSМосква5,5s 0
22055Шашков Григорий01025RUSМосква4,0w 1
3106Баландин Федор13021244RUSОренбургская область4,5w 1
4915Куриганов Ярослав11451238RUSМосковская область4,0s 1
5717Рафеенков Илья11061444RUSКировская область5,5w 1
6425Федоткин Алексей10281149RUSМосква5,5s 0
7812Кузьмин Севастьян12031164RUSМосква5,5w 0
81116Ляпина Мария11371291RUSОренбургская область4,0s 1
Сервер на Chess-Tournament-Results © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.08.2020 09:21
PixFuture exclusive partner, masthead