Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

12-й Кубок Александры Костенюк — 2019 мальчики и девочки до 8 лет (2011 г.р. и моложе)

последно ажурирање27.10.2019 11:43:59, Creator/Last Upload: rybinskchess, grachev, yury v.

Податоци за играчот

ИмеНиколаев Григорий
Носител41
Национален рејтинг1181
Меѓународен рејтинг0
Рејтинг перформанс1072
Поени4
Место37
ФедерацијаRUS
Клуб/ГрадМосква
Идентификациски број220274
Година на раѓање 2012

 

КолоБо.СНоИмеРтгИРтгНФЕД.Клуб/ГрадПоениРез.
188Мурашко Василий12671307RUSКалужская область5,5w 0
22556Горшков Максимилиан01016RUSМосква2,5s 0
32859Золотова Василиса01004RUSКостромская область3,0w 1
42752Квач Степан01054RUSКалужская область3,0s 1
51820Бакай Александр10711285RUSМосква5,0s 0
62653Шишмарева Анна01042RUSМосква3,0w 1
71622Рудов Андрей10561206RUSМосква5,0s 0
82551Петров Александр Ал.01066RUSМосква3,0w 1
Сервер на Chess-Tournament-Results © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.08.2020 09:21
PixFuture exclusive partner, masthead