Reģionālais ģimeņu Komandu turnīrs "Šaha Pasaule V"

Son güncelleme18.01.2020 13:14:06, Oluşturan/Son Yükleyen: riga chess federation

LinklerOrganizatorun resmi web sayfasi
Parametresecimi turnuva detaylarini goster
ListelerTakim baslangic siralamasi
Tur sonuclariyla takim tertibi, Tur sonuclarini icermeyen takim tertibi, 6 Turdan Sonra Nihai Carsaftablo Siralama
Oyuncularin baslangic siralamasi, Alfabetik Oyuncu Listesi
Takim eslendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6
Masa eslendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6
sonra siralama listesiTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6
İstatistikler, Turnuva Programı
Excel ve PrintPrint listesi, Excel'e aktar (.xls), Excel'e aktar (.xlsx), PDF formatina cevir

6 Turdan Sonra Nihai Siralama

Rk.Bşl.No.TakımOyun  +   =   -  EB1  EB2  EB3 
16Vanagi6420109,00
25Jakubseviči632188,00
32Sorokina/Smirnova632187,50
14Gudriki624087,50
511Andruseviči632187,00
63Sondori623177,50
7Saulītis/Lazovskis623177,50
81Pavlāni615077,00
915Lavrinovičs/Mūrnieks615076,50
104Vasiļjevi622267,00
1116Gaidi-1630366,50
1220Vinogradovi622266,00
139Koršenkovi512265,00
1412Šestakovi613255,01
13Kuzņecovi621355,01
1619Uzuleņi503254,50
178Antānes503254,00
17Gaidi-2503254,00
21Nagļi503254,00
2018Tkačenko612344,00
2110Treiji502343,50

Analiz:
Esitlik Bozma1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Esitlik Bozma2: points (game-points)
Esitlik Bozma3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints